Merkez Mahallesi, Abide-i Hürriyet Caddesi Black Out İş Merkezi No: 211 İç  Kapı No: 64 Şişli/İSTANBUL

Acente Komisyon Desteği

Acente Komisyon Desteği

Acente Komisyon Desteği

Sağlık turizmi sektöründe ülkemize uluslararası hasta getirilmesine yönelik, sağlık kuruluşları tarafından acentelere yapılan komisyon ödemeleri, acente komisyon desteği kapsamında % 60 oranında ve yıllık 2.885.000 TL tutarında desteklenmektedir. Bu limit poliklinik ve muayenehaneler için 1.202.000 TL ile sınırlıdır.

Detaylı Bilgi İçin Bizimle İletişime Geçin

Bumerang Danışmanlık
Sabit Telefon: 0212 970 11 94
GSM: 0536 854 75 82
Email Adresi: info@bumerangdanismanlik.com

Sağlık turizmi sektöründe ülkemize uluslararası hasta(sağlık turisti) getirilmesine yönelik acentelere yapılan komisyon ödemelerinin desteklenmesine yönelik başvurular, faaliyetin gerçekleştikten sonra sağlık turizmi sektöründe faaliyet gösteren yararlanıcılar tarafından gerekli evraklar ile birlikte DYS(Destek Yönetim Sistemi) üzerinden yapılır.

Acentelik faaliyetine ait olarak alınmış faturalarda, söz konusu hizmetin niteliğinin anlaşılabilir bir şekilde. belirtilmiş olması gerekir. Destek talebinde bulunulan faaliyet(komisyon ödemesi) ile fatura arasında ilişki kurulamadığı durumlarda harcama kalemi Acenta Komisyon Desteği kapsamında desteklenmez.

Acente Komisyon Desteği başlangıç tarihi olarak; sağlık turizmi sektöründe faaliyet gösteren yararlanıcının için ilk destek ödemesinde yer alan en eski tarihli fatura esas alınacaktır. Bu tarihten itibaren sonra 48 ay boyunca destekten yararlanılabilecektir. Bu tarihten önceki döneme ait ödemelere ilişkin harcamalar desteklenmez.

Ziyaretçi Yorumları - 1 YORUM
  1. Can Acarlar dedi ki:

    Ben yaklasik 40 senedir Is ve proje gelistirme konularinda yabanci yatirimcilara ve local firmalarina saglik,enerji ve altyapi konularinda danismanlik hizmeti vermekteyim.Ulkemize doviz kazandirici bir hizmet olmasi acisindan saglik turizmi ile yakindan ilgilenmekteyim.Sirketimi yeniden yapilandirarak saglik turizmi konusuna odaklanmak istiyorum ve sizin gibi bir uzman kurulusla da danismak ve isbirligi yapmak istiyorum.

Bir Yorum Yazın

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: